English
Pradžia >  Lietuvos kultūros taryba
Iš viso apsilankė: 8924691
Šiandien apsilankė: 1205
Dabar naršo: 13
Lietuvos kultūros taryba

Lietuvos kultūros taryba yra įstaiga prie Kultūros ministerijos, kurios paskirtis – pagal kompetenciją įgyvendinti valstybės politiką kultūros ministrui pavestose valdymo srityse, išskyrus valstybės politikos įgyvendinimą, pavestą Lietuvos kino centrui prie Kultūros ministerijos.

Visa informacija, susijusi su 2015 m. programų ir projektų konkursų finansavimu, paskelbta Lietuvos kultūros tarybos internetinėje svetainėje www.ltkt.lt.


Naujienos:

Lapkričio 18 d. Lietuvos kultūros tarybos narių susirinkimo nario rinkimuose rinkėjai posėdyje slaptu balsavimu išrinko šiuos kandidatus  - Pillę Veljatagą ir Valenty Voinilo.

Vadovaujantis Lietuvos kultūros tarybos įstatymo ir Lietuvos kultūros tarybos narių susirinkimo narių rinkimo tvarkos aprašo nuostatomis toliau Kultūros ministras kartu su Lietuvos kultūros ir meno taryba iš jų atrinks vieną, kurį teiks tvirtinti Lietuvos Respublikos Vyriausybei.

 ..............................................................

Naujienos:

Lapkričio 18 d. vyks Lietuvos kultūros tarybos narių susirinkimo nario rinkimai. Pretendentų SĄRAŠAS>>>

......................................................

 

Lietuvos kultūros tarybos narių susirinkimo nario rinkimuose rinkėjai 2014 m. liepos 14 d. posėdyje slaptu balsavimu išrinko šiuos kandidatus - Lauryną Katkų ir Gintautę Žemaitytę.

Vadovaujantis Lietuvos kultūros tarybos įstatymo ir Lietuvos kultūros tarybos narių susirinkimo narių rinkimo tvarkos aprašo nuostatomis toliau Kultūros ministras kartu su Lietuvos kultūros ir meno taryba iš jų atrinks vieną, kurį teiks tvirtinti Lietuvos Respublikos Vyriausybei vietoj Vlado Braziūno, kuris atsistatydino savo noru.

..........................................................................

Liepos 14 d. vyks Lietuvos kultūros tarybos narių susirinkimo nario rinkimai. Pretendentų SĄRAŠAS>>>

Paskutinis atnaujinimas: 2014-11-19 11:57:30