English
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Renginiai


Į sezono atidarymo šventę – palydėti vasaros ir susitikiti su Pasaka

Paskutinį rugpjūčio sekmadienį Kauno valstybinis lėlių teatras kviečia savo gerbėjus į nuotaikingas vasaros palydėtuves ir 58-ojo sezono atidarymo šventę „Į Pasakų šalį – su fotoaparatu!“.


Rugpjūčio 30 d. 12 val. kauniečiai ir miesto svečiai laukiami margaspalvėje Stebuklų šalyje, kaip ir kasmet, įsikursiančioje teatro prieigose ir Miesto sodo teritorijoje. Spalvinguose paviljonuose jaukiai įsitaisiusios teatro lėlės ir pasakų personažai kvies pasilabinti ir drauge nusifotografuoti.

 

Šventės metu į šurmulį įsilies lėlių teatro draugai ir partneriai: vaikų kūrybos namučiai „Vėjų fėja“, meno terapijos studija „Art terapija“, Velnių ir Lietuvos švietimo istorijos muziejai, UAB „Viktorija ir partneriai“, leidykla „Kalendorius“, Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmai.

 

13.30 val. žiūrovų lauks pirmasis sezono spektaklis „Šeimynėlė iš Didžiosios girios“ (nuo 3 m.). Jeigu netikėtai sugalvotų prapliupti lietus, renginys persikels į teatro vidų.

 

Šventei pasibaigus, Kauno lėlininkų laukia darbingas ir aktyvus sezonas, žadantis džiuginti žiūrovus jau pamėgtais spektakliais, net 4 intriguojančiomis premjeromis, tradiciniais renginiais, gastrolėmis po įvairius Lietuvos miestus ir išvažiuojamomis Lėlių parodomis.

 


Jau rugsėjo viduryje Lėlių teatre startuos bendras Charkovo V. A. Afanasjevo valstybinio akademinio lėlių teatro (Ukraina)  kūrybinės komandos (autorė ir režisierė O. Dmitrijeva, dailininkė N. Denisova) ir Kauno lėlių teatro aktorių „kūdikis“ – spektaklis vaikams - „Pliauskiukas Ivasiukas“ (pagal ukrainiečių liaudies pasaką). Naujamečių švenčių laikotarpį sutiksime su vaidinimu „Kalėdų senelio lazda“ (rež. A. Žiurauskas), vasario mėn. teatro repertuarą papildys plastikos ir objektų spektaklis, drąsiai žvelgiantis į vaikų baimes „ Baltas žvėriūkštis“ (autorė ir režisierė – A. Dilytė). Gegužę repertuarinio teatro spektaklio „Šeimynėlė iš Didžiosios girios“ gerbėjai sulauks staigmenos - Kauno lėlių teatro scenoje pasirodys naujos Kaukučių šeimos istorijos – „Noriu-negalima, reikia-nenoriu“ (rež. A. Žiurauskas).

 

Rugsėjo pabaigoje teatro trupė dalyvaus Tarptautiniame vaikų teatrų festivalyje Vroclave (Lenkija) su nemenką gastrolinę patirtį ir apdovanojimų bagažą sukaupusiu spektakliu jaunimui ir suaugusiesiems „Kelionė saulės link“ (rež. B. Konstantinovas).

 

Kauno valstybinio lėlių teatro informacija

Iš viso apsilankė: 9193881
Šiandien apsilankė: 3167
Dabar naršo: 16